O nas

Szanowni Państwo

Reprezentujemy Polską firmę P-Service S.C. z Katowic, która na polskim rynku działa od 2010r choć doświadczenia w branży wagarskiej zbieramy już od prawie dwudziestu lat. Przez cały okres naszej działalności zawodowej zajmujemy się doposażaniem w systemy pomiarowe urządzenia takie jak:

  • maszyny budowlane (ładowarki kołowe, koparki, wozidła),
  • rolnicze (doczyszczarki do buraków),
  • przenośniki taśmowe (kruszarki, przesiewacze, taśmociągi stacjonarne),
  • wózki widłowe,
  • śmieciarki,
  • koparki chwytakowe,
  • inne urządzenia mobilne.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie, które  zdobyliśmy przez lata praktyki oparte jest szczególnie o montaże, serwis jak i legalizacje elektronicznych automatów ważących niemieckiej firmy PFREUNDT GmbH choć nie tylko.

Od kilku lat nasze szczególne zainteresowanie skupiło się na systemach ważących przepływ materiału na przenośnikach taśmowych różnych konstrukcji i w tym segmencie również odnosimy spore sukcesy.

Wieloletnia praktyka i doświadczenie pozwoliły nam rozwinąć naszą firmę w taki sposób aby serwis przez nas realizowany odbywał się na miejscu postoju maszyny przy jak najmniejszym zaangażowaniu technicznym ze strony klienta. Dlatego stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych serwisantów oraz tabor pojazdów wyposażonych w specjalistyczne narzędzia niezbędne do montażu jak i diagnostyki serwisowej.

W wyniku wieloletniej działalności na rynku rozwinęliśmy współpracę  z ogromną ilością klientów w całej Polsce. Są to najczęściej duże przedsiębiorstwa posiadające sieci żwirowni, kopalnie (piasku, węgla, soli), bazy przeładunkowe jak i indywidualni, prywatni odbiorcy wynajmujący swój sprzęt budowlany pod większe przedsięwzięcia, budowy infrastruktury drogowej, kontrakty państwowe i inne. Naszymi klientami są również osoby posiadające własne gospodarstwa rolne lub małe lokalne składy budowlane oraz węgla.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy wszystkich zainteresowanych, zarówno firmy jak i osoby prywatne.

Damian CiepielaArtur Targosz