WAGA LOADRITE NA
koparkę

Jako firma P-Service chcielibyśmy zaprezentować Państwu najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, którym jest system ważący Loadrite X2350 firmy Trimble, mierzący masę materiału znajdującego się w łyżce koparki.

Oferowana przez nas waga do koparki to profesjonalny system pomiarowy.

Systemy ważące do koparek Loadrite X2350 opierają się na unikalnej, opatentowanej technologii, dzięki której możliwe jest uzyskanie najdokładniejszego pomiaru bez zakłóceń płynnej pracy koparki. Układ czujników rozmieszczony w odpowiednich miejscach na wysięgu maszyny monitoruje każdy ruch ramienia w celu zoptymalizowania wydajności pracy koparki. Z urządzeniem wagowym Loadrite X2350 uzyskają Państwo kontrolę wydajności sprzętu budowlanego, perfekcyjny załadunek samochodów lub wagonów, czy też alternatywę do wagi taśmociągowej podczas operacji ładowania materiału do kruszarki lub przesiewacza.

WŁAŚCIWOŚCI SYSTEMU

  • prosta, intuicyjna obsługa
  • bezawaryjność
  • ważenie  bez ograniczania pracy maszyny
  • możliwość podłączenia drukarki
  • transmisja danych
  • możliwość monitorowania danych na komputerze za pomocą oprogramowania MMS (Material Management System)
  • możliwość monitorowania danych w chmurze za pomocą oprogramowania InSightHQ

Wykorzystanie wieloosiowej jednostki nawigacji inercyjnej IMU (Interial Measurement Unit) pozwala na uzyskanie dokładniejszych pomiarów w każdym położeniu ramienia. Grawitacyjne czujniki kąta wyposażone w trójosiowy żyroskop i trójosiowy przyspieszeniomierz zamknięte w szczelnej aluminiowej obudowie, zamontowane w odpowiednich miejscach na wysięgu koparki są „samowystarczalne” – nie wymagają współpracy z żadnymi dodatkowymi elementami maszyny, przez co stają się mnie awaryjne niż dotychczasowe rozwiązania.
W standardzie waga Loadrite X2350 do koparki wyposażona jest w cztery grawitacyjne czujniki kąta.

PODSTAWOWE PARAMETRY

nośność maksymalny udźwig koparki
działka odczytowa 10, 20 lub 50kg
dokładność pomiaru do 3%
certyfikaty CE, C-tick
precyzja wskazań grawitacyjne czujniki kąta IMU 3D

Do zamontowania na każdej koparce.

  • kompleksowy, profesjonalny montaż
  • pełny zakres serwisowy
  • gwarancja: części 12 miesięcy, serwis 24 miesiące

Wagi na koparki Loadrite firmy Trimble z naszej oferty to specjalistyczne oraz nowoczesne urządzenia. Wśród naszych produktów dostępne są także urządzenia wagowe do zamontowania na ładowarki kołowe, wózki widłowe i kontenerowe, ładowarki teleskopowe lub maszyny rolnicze.
Proponujemy również wagi przenośnikowe serii P-Belt oparte o indykator firmy Dini Argeo do zamontowania na kruszarkach, przesiewaczach oraz przenośnikach taśmowych stacjonarnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.